![](http://eskisehirsanatdernegi.org/wp-content/uploads/2014/01/logoyeni.jpg)
Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği üyesi Mualla Can ile Eskişehir Sanat Derneği üyesi Meral Eryaşar’ın kişisel yağlıboya resim sergisi Büyükşehir Sanat Merkezi Sergi Salonunda açıldı.Sergi 28 Ocak’a kadar sürecek.
Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği üyesi Mualla Can ile Eskişehir Sanat Derneği üyesi Meral Eryaşar’ın kişisel yağlıboya resim sergisi Büyükşehir Sanat Merkezi Sergi Salonunda açıldı.Sergi 28 Ocak’a kadar sürecek.